ویتان فارمد

ویتان فارمد

شرکت داروسازی ویتان فارمد در راستای ارتقای تندرستی و بهبود کیفیت زندگی جوامع ، فعالیت های گسترده ای در زمینه دارویی در خاورمیانه ، اروپا و آسیا دارد. در سال 1388 شاخه ای از این کمپانی جهانی در ایران تحت عنوان ” شرکت داروسازی ویتان فارمد ایران ” و تحت لیسانس شرکت دارویی ویتان فارما آلمان شکل گرفت تا متعهدانه به ماموریت خود جامه ی عمل بپوشاند .

این شرکت علاوه بر مکمل های تغذیه ای گوناگونی که در سبد محصولات خود دارد ، در جهت تولید داروهای دیگر در زمینه بیماری های غدد و سرطان نیز همواره گام های موثری بر می دارد .

رسالت ما

خانواده ویتان بر این باور است که همه ی انسان ها فارغ از نژاد و جغرافیا ، لایق سلامتی ، عافیت و تندرستی هستند .

ما همواره خود را متعهد به سلامت جسم و جان انسان ها و جامعه پزشکی می دانیم .

تلاش چندین ساله ی ما در طی کردن مسیر توسعه در سطح بین المللی با تکیه بر دانش ، فناوری و نوآوری بوده و در جهت نهادینه شدن فرهنگ کیفیت و پایبندی به عهدمان برای فردایی بهتر و زندگی ای سالم تر می کوشیم .

دامنه فعالیت :

موفقیت هر مجموعه ای در گرو ساختاری منظم ، بهم پیوسته و پویا است . در این راستا ویتان فارمد از سه شرکت زیرمجموعه تشکیل شده است . ” شرکت دارو درمان سپهر ” به عنوان شاخص ترین زیرمجموعه گروه ویتان ، با هدف واردات و بازارگذاری دارو و مکمل غذایی فعالیت می کند .

کارخانه داروسازی ویتان فارمد نیز در شهرک صنعتی نظرآباد کرج واقع شده است تا زمینه تولیدات داخلی را برای ساخت داروهای بیولوژیک ، هورمونی و انکولوژی فراهم آورد .ما دانش و تجربه را سرلوحه عمل قرار دادیم تا تمامی محصولات با بالاترین کیفیت و استاندارد های موجود در کشورهای اروپایی و آمریکا تولید شوند .

چشم انداز

تیم ویتان در نظر دارد پیشرو در صنعت دارو ، فعالیت های خود را در سطح بین المللی گسترش داده و با عرضه محصولات دارویی و مکمل های غذایی با کیفیت بالا ، به مسئولیت اجتماعی خود در جهت ارتقاء سلامت عمومی همه ی افراد جامعه عمل کند .